Крысиная смерть №2 200 г

  • Код товара: 014976
  • Доступность: На складе
  • 25.00грн


Приманка «Смерть щурам №2».

Приманка для щурів проводиться на основі родентициди II-го покоління - бромадіолон виробництва компанії «Activa S.r.l», Італія (антикоагулянт - препарат, що діє на механізм згортання крові, і не відноситься до числа гострих отрут). Дія приманки проявляється на 3 - 4-й день і виражається в тому, що гризуни відчувають ядуху, починається внутрішня кровотеча, від якого на 4 - 8-й день настає загибель тварин.

«Смерть щурам №2» не викликає гострого харчового отруєння, тому гризуни не можуть визначити причину нездужання і попередити популяцію про небезпеку.

Через випробовується задухи гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогами, а за межами приміщення, на відкритому місці.

Оригінальна препаративна форма не має аналогів в Україні, в східній Європі і є основною в Італії, Франції, Німеччини та США. Головною перевагою приманки «Смерть щурам №2» є її привабливість для гризунів.

«Смерть щурам №2» включає в себе виключно натуральні інгредієнти - борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманку звичної їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Приманка не розрахована на нецільових тварин.

Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтр-паперу вагою 12,5 грам. Фільтр-папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє приманці працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т. Д.).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб «Смерть щурам № 2» раскладьивать під укриттям в спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, полізтілена або жерсті, пінцетом (щоб виключити «людський запах») по 1 пакетику для миші, 2-3 пакетика для щури в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін.

Розкладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів

Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням кошти і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання кошти тоді, коли воно залишається недоторканим гризунами.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

При застосуванні не розривати пакетики і не торкатися до приманки голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом.

Для повного знищення щурів або мишейна оброблюваної території, необхідно своєчасно додавати пакетики з приманкою до тих пір, поки вона не перестане поїдатися гризунами.

Приманка легко прибирається після застосування і не вимагає спеціальної утилізації, досить закопати або спалити її.

Залишки розкладаються на прості складові протягом 30 днів.

«Смерть щурам №2» є екологічно безпечним продуктом, застосування її не робить шкоди на птахів, бджіл.